Tallinna Linnatranspordi Aktsiaselts
0
Esitatud: 19.11.2019 11:02
Leidis aset: 11.11.2019
Koht: Sõpruse puiestee, liin nr.11.

Liini nr.11 väljumised

0

Tere

Edastan uuesti 11.11. kaebuse, mis Teieni ei jõudnud:

Kas Kivisilla peatusest kell 8.06 väljuv buss jääb pidevalt ära või ta tuleb 6 minutit hiljem või varem. Väga harva olen näinud bussi, mis väljub 8.06. Tavaliselt väljub ta 8.12.

Päris täpset statistikat mul ei ole, sest sõidan kesklinnast ära juba teise transpordiga, aga täna, 11.11.2019., 8.06 buss ei väljunud.

Buss nr 11., mis väljus täna kell 8.12 Kivisilla peatusest tegi Sõpruse puiesteel nii järsu pidurduse, et lendasin bussi tagumiselt poolelt paar meetrit eemale bussi keskossa. Hoidsin kõvasti kinni ja pärast esmast pidurdust tundus, et jään püsima, aga viimane järsk pidurile vajutamine ja sellega kaasnev tõme rebis sõrmed siiski lahti tugistangelt ja kuna lühikesel bussil on järsud trepid, mis viivad keskosast tagumisele vahekäigule, siis loomulikult ei olnud lähima meetri ulatuses tuge jalge all ja kukkumine oli vältimatu. See on teine kord kahe aasta jooksul, kui kukun sarnase stsenaariumi järgi. Ei nõustu oletusega, et ehk ei oska ma kinni hoida. Põhjuseks olid liini nr. 11 hilinemine, tormakas sõit ja bussijuhi tähelepanuvõime, mis on arvatavasti seotud vanusega. Ebaturvalisele tagaosa vahekäigule siirdusin ainult seetõttu, et bussi keskosa oli üle rahvastatud ja üle oli ta rahvastatud seetõttu, et 8.06 buss jäi vahele. Tunnen ennast tõsiselt ohustatuna sellel bussiliinil. Kas tõesti pole võimalik mugavust (buss on ju iseenesest kliendile sobiv ekspress) tagada koos ohutusega.

Tervitades

Anna

Nõudmised

Palun selgitage, miks Teil on graafikus bussid, mis tegelikult väljuda ei jõua õigel ajal.

Bussijuhtidele oleks vaja teha märkusi. Mitte kõigi bussijuhtide oskused ei ole tasemel. Eriti keeruline tundub olevat pidurdamine, mis tihti toimub algajatel pideva jõnksutamisena.

0

Tagasiside

Kaebusele ei ole tagasisidet antud